Maska na stopy PHARM FOOT. Jak działa? W czym pomaga?

Maski na stopy aą kremowymi kosmetykami, które mają chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Odżywiają one skórę, koją ją i regenerują. Mają więc wielostronne działanie, które jest ogromnie pożądane jeśli chodzi o specjalistyczne dermokosmetyki podologiczne.

SILVER reNOVATOR – maska do stóp od PHARM FOOT

Skóra Twoich stóp jest przemęczona, odwodniona, wymagająca regeneracji i ukojenia? Musisz o nią zadbać szybko i skutecznie. To bowiem stopy są Twoją podporą przez cały dzień i pomagają w wykonaniu większości codziennych czynności. Profesjonalny dermokosmetyk, który pomoże Ci utrzymać stopy w dobrej kondycji – to maska na pięty i stopy PHARM FOOT SILVER reNOVATOR.

Podstawowym składnikiem wspomnianego preparatu jest mikrosrebro, które doskonale chroni i wzmacnia wymagającą pielęgnacji skórę. Ta regenerująca maska do stóp to też świetna ochrona przed grzybami i bakteriami, która skutecznie hamuje ich rozwój, a także idealne zabezpieczenie przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu w omawianych okolicach. Ale to nie wszystko. Maska do stóp z jonami srebra to równie dobre rozwiązanie dla osób ze skórą przesuszoną, a nawet tą cierpiąca na łuszczycę.

Dodatkowe składniki, które posiada omawiana kojąca maska do pięt i stóp to łagodząca oraz nawilżająca alantoina, masło shea odbudowujące barierę lipidową skóry, antybakteryjny i przeciwgrzybiczy ekstrakt z grejpfruta oraz silnie przeciwgrzybiczy klimbazol.