Etap 3 - TREATMENT

Kuracja skóry stóp i paznokci

Preparaty PHARM FOOT pomocne przy onycholizie, wrastaniu paznokci, grzybicy oraz pękającej skórze stóp.

Preparaty przeznaczone do kuracji okolic około-paznokciowych, a także chroniące przed grzybicą i pękaniem pięt – to bardzo ważny element terapii podologicznych. Do stosowania w zależności od potrzeb w salonie i w domu.

Kuracja stóp, paznokci i pięt

Poznajcie preparaty PHARM FOOT przeznaczone do kuracji okolic okołopaznokciowych, a także chroniące przed grzybicą i pękaniem pięt. Jest to bardzo ważny element terapii podologicznych, który w zależności od potrzeb przeznaczony jest do stosowania w salonie lub kontynuacji terapii w domu.

SILVER BOOSTER – to kuracja na paznokcie i wały okołopaznokciowe dotknięte problemem grzybicy. Działa łagodząco, ochronnie, a także hamująco na rozwój niechcianych mikroorganizmów.

COLLAGEN POWER – ta kuracja na zniszczone paznokcie jest niezastąpiona wtedy, gdy płytka paznokciowa i jej łożysko potrzebują pilnej regeneracji.

OnyPLASMA  – zainwestujmy w ten preparat jeśli paznokieć ma tendencję do odklejania się od swojego łożyska. Kuracja paznokci z użyciem tego produktu pobudzi paznokieć do odbudowy oraz odżywi, nawilży i zregeneruje jego łożysko.

CRACKED HELL PROTECTOR – popękane pięty leczenie muszą mieć szybkie i zdecydowane. Maść PHARM FOOT zapewni intensywną regenerację suchej, szorstkiej i popękanej skóry pięt. Jej działanie zalicza się do regenerującego, naprawczego, ochronnego i łagodzącego.

OZONE GUARD – to kuracja na stopy, które mają zaburzoną równowagę mikrobiomu. Zmniejsza ona nadpotliwość, odświeża, koi i łagodzi.

W zależności od formy preparatu, albo spryskujemy nim stopy, albo delikatnie wmasowujemy specyfik w skórę. Następnie czekamy, aż naniesiona warstwa się wchłonie i gotowe!

Co ważne, każda z powyższych kuracji powinna być stosowana na świeżo oczyszczone stopy lub te, które chwilę temu poddane były zabiegowi. Tylko wtedy będzie ona w pełni skuteczna.