Profesjonalne zestawy do pedicure i pielęgnacji stóp

Przedstawiamy dermokosmetyki PHARM FOOT do profesjonalnej pielęgnacji, kuracji oraz profilaktyki zdrowia i piękna stóp. Są to zestawy zapakowane w eleganckie pudełka, w których znajdziesz produkty odpowiadające Twoim kłopotom. Jakie dokładnie kosmetyki do stóp przygotowaliśmy w ramach powyższych kompletów? 

  1. Na suchość skóry i pękanie pięt – zestaw do pielęgnacji pięt, w skład którego wchodzą maść z ozonowaną oliwą oraz krem z 10% mocznikiem.
  2. Przeciw nadpotliwości i bakteriom – ten zestaw to dwa kosmetyki do pielęgnacji stóp: spray ochronny z ozonowaną oliwą oraz maska z mikrosrebrem.
  3. Na odklejanie się płytki paznokciowej od łożyska (onycholizę) i dbanie o wrażliwą skórę stóp – zestaw do pielęgnacji paznokci stóp zawierający preparat z colostrum na onycholizę oraz krem regenerujący z colostrum.
  4. Do profesjonalnej odnowy zmęczonych paznokci i skóry stóp – w tym komplecie przygotowano dwa profesjonalne kosmetyki do stóp: krem z ozonowaną oliwą oraz serum kolagenowe.

Każdy powyższy zestaw kosmetyków na prezent docenią szczególnie te osoby, które na co dzień chcą we własnym domu profesjonalnie dbać o wygląd i witalność swoich stóp. Wspomniane preparaty ukryte w stylowych opakowaniach można bowiem prosto stosować na co dzień, uzyskując dzięki temu efekt porównywalny z pielęgnacją wykonywaną w specjalistycznym salonie.