Etap 2 - CARE

Pielęgnacja skóry stóp

Do pielęgnacji stóp należy stosować preparaty odpowiednio dobrane do problemu skóry.

Możemy zastosować preparaty bardziej nawilżające, zmiękczające lub silnie odżywcze i regeneracyjne. Bardzo ważna jest także kontynuacja pielęgnacji w domu.

Produkty do pielęgnacji stóp

Do pielęgnacji stóp należy stosować preparaty odpowiednio dobrane do problemu skóry.

Możemy postawić na preparaty bardziej nawilżające i zmiękczające lub silnie odżywcze i regeneracyjne. Bardzo ważna jest także kontynuacja działania we własnym domu.

Na dobry zestaw do pielęgnacji stóp może składać się kilka kosmetyków marki PHARM FOOT.

  • Na skórę zrogowaciałą i pękającą zastosujmy DERMO reFILLER lub DERMO reSOFTENER, które będą złuszczały naskórek, nawilżały go i przyspieszały regenerację.
  • Dobre kosmetyki do pielęgnacji stóp szorstkich i przesuszonych to na przykład FOOT MOUSSE  PHARM FOOT, który nawilża, zmiękcza i koi naskórek.
  • Przy skórze cienkiej, naczynkowej i bardzo wrażliwej warto postawić na NUTRI reGENERATOR o działaniu kojącym i ochronnym.
  • Domowa pielęgnacja stóp z problemami grzybiczymi to przede wszystkim OZONE reBUILDER o działaniu rewitalizującym i energetyzującym.
  • Jeśli nasza skóra ma zaburzony mikrobiom, zdecydujmy się na produkty do pielęgnacji stóp o nazwie SILVER reNOVATOR, który wyróżnia się działaniem regenerującym, antymikrobowym i ochronnym. 

Co najważniejsze, taka profesjonalna pielęgnacja stóp PHARM FOOT jest nie tylko w pełni skuteczna, ale przede wszystkim umożliwia również kontynuację kuracji w domu. Poza profesjonalną pielęgnacją stóp w gabinecie podologicznym w ofercie marki PHARM FOOT dostępne są także preparaty do pielęgnacji po zabiegu już we własnym domu. 

Ta strona używa plików cookies