Czy Twój problem to skóra naczynkowa na nogach?

Wrażliwa, wyjątkowo delikatna i podatna na wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych. Do tego płytko unaczyniona, cienka, z naczyniami krwionośnymi mającymi tendencję do zbytniego rozszerzania się. O czym mowa? To skóra płytko unaczyniona zwana też skórą naczynkową lub naczyniową. Wymaga ona od nas specjalnej codziennej dbałości pozwalającej na zminimalizowanie skutków problemu. Działanie warto zacząć już przy pierwszych, niewielkich objawach – te bowiem najłatwiej jest zwalczyć. Zobacz, jakie kosmetyki do skóry naczynkowej nóg przygotowali specjaliści marki PHARM FOOT. Poznaj dobroczynne działanie zaawansowanych preparatów, które w niedługim czasie znacznie poprawią wygląd Twojej skóry.

Pielęgnacja skóry naczyniowej na nogach

Pierwszy polecany przez nas krem do skóry naczynkowej stóp to  reLIEF MOUSSE z Linii OZONE OIL & HERBS marki PHARM FOOT – ma formę delikatnej pianki. Została ona stworzona tak, by pomóc w walce z opuchniętymi, zmęczonymi nogami oraz wspierać w codziennej pielęgnacji płytko unaczynionej skóry na nogach. Ten niesamowity balsam do skóry naczynkowej stóp w formie pianki przyjemnie chłodzi, a jednocześnie wzmacnia naszą skórę i znacznie poprawia jej kondycję.

Co więcej, reLIEF MOUSSE regularnie nanoszony na skórę (można to robić nawet dwa razy na dzień) pozostawi uczucie wypoczętych, lekkich nóg oraz sprawi, że stopy będą o wiele bardziej ukojone i zregenerowane. Kluczem dla tak dużej skuteczności jest fakt, że wspomniany krem do skóry wrażliwej naczynkowej nóg w formie pianki jest po brzegi wypełniony sprawdzonymi, naturalnymi składnikami. Znajdziemy wśród nich ekstrakty roślinne (z kasztanowca oraz arniki), oleje roślinne (konopny i oliwa z oliwek), a także mentol i prekursor witaminy D3.

Równie dobry krem do skóry naczynkowej na nogach to NUTRI reGENERATOR marki PHARM FOOT. Jego działanie skupia się na ukojeniu wymagającej skóry, jej ochronie i wzmocnieniu. Do tego kosmetyk regeneruje naskórek, dodatkowo go rozjaśniając i wygładzając. Wszystko po to, by Twoje ciało było zdrowe i wyglądało pięknie. Jakie składniki zawarte w powyższym produkcie sprawiają, że skóra naczyniowa na stopach odzyskuje pełną witalność? To przede wszystkim bydlęca siara (colostrum), ekstrakt z herbaty zielonej, olej bawełniany, kompleks cukrów, masło shea oraz polisacharyd.

Ważną informacją jest fakt, że oba powyższe preparaty mogą być używane zarówno jako krem do skóry naczynkowej dla mężczyzn, jak i jako specyfik pomocny dla skóry nóg kobiet. Bez względu bowiem na płeć, omawiany problem należy zwalczać szybko i skutecznie, nie czekając aż rozwinie się on w dużą dolegliwość.