My Way PODO NEWS

Magazyn dla specjalistów, w którym poruszane są istotne kwestie związane z branżą podologiczną.
Znajdziecie w nim wiele eksperckich artykułów, ciekawych wywiadów, praktycznych porad, procedur zabiegowych, aktualnych trendów, a także newsów branżowych. 

Magazyn podologiczny My Way PODO NEWS

Nowinki ze świata podologii. Profesjonalne porady. Ciekawe wywiady. Najnowsze trendy. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz czytając czasopismo podologiczne My Way PODO NEWS. Każde wydanie magazynu to solidna dawka wiedzy i inspiracji dla każdej osoby związanej z branżą podologiczną i pedicure. Zobacz sam, co dokładnie przygotowują dla Ciebie nasi eksperci!

Magazyn dla specjalistów – co w nim przeczytasz?

Każdy specjalista powinien stale rozwijać, uaktualniać swoją wiedzę. Dotyczy to także ekspertów zajmujących się pielęgnacją i leczeniem stóp. Dlatego też specjalnie dla nich stworzyliśmy czasopismo dla podologów My Way PODO NEWS. Każde jego wydanie podzieliliśmy na kilka części.

Część pierwsza nosi nazwę “Dermatologia bez tajemnic”. Przeczytasz w niej o najpopularniejszych chorobach stóp i sposobach ich skutecznego leczenia. Grzybica stóp, zmiany paznokciowe w łuszczycy czy stopa cukrzycowa – to tylko niektóre schorzenia, o których możesz się więcej dowiedzieć z tego działu.

Druga część posiada tytuł “Podologia w praktyce”. Tu opisujemy między innymi te problemy, z którymi najczęściej pacjenci zgłaszają się do podologa. Pękające pięty, problemy z paznokciami u dzieci, przerost płytki paznokciowej czy brodawki wirusowe – o tym na pewno powie Ci nasz magazyn dla podologów My Way PODO NEWS. Jednak to nie wszystko, co znajdziesz we wspomnianym dziale. Tu zamieszczamy również:

  •     opisy najważniejszych składników wykorzystywanych w dermokosmetykach,
  •     porady dotyczące prowadzenia gabinetu,
  •     treści dotyczące najnowszych zabiegów podologicznych

oraz całą masę innych wiadomości przydatnych w codziennej pracy podologa.

Trzecia część My Way PODO NEWS to “Ludzie podologii”, czyli wywiady z najlepszymi branżowymi specjalistami. Tego nie możesz pominąć! Nasi goście opowiadają bowiem o wszystkim, co dotyczy branży i stref z nią związanych. Współpraca podologa z dermatologiem, najwyższe standardy w pracy podologa, różnica między pedicure kosmetycznym i podologicznym – te i wiele innych tematów z pewnością Cię zainteresują?

Czy to wszystko, co oferuje nasza gazeta dla podologów MyWay PODO NEWS? Oczywiście nie! Kolejna jej część to chociażby “Marketing”, czyli solidna dawka wiedzy dotyczącej tego, jak dobrze reklamować swoje usługi. Gdy już posiądziesz tę wiedzę, warto przeczytać treści znajdujące się w dwóch ostatnich działach. Pierwszym z nich jest “Prawo” z którego dowiesz się o najważniejszych aspektach prawnych związanych z prowadzeniem działalności podologicznej. Drugi to natomiast newsy dotyczące spotkań, szkoleń, konferencji czy plebiscytów związanych z branżą podologiczną. Zapraszamy do czytania!