Kosmetyki w płynie do stóp

Wśród różnych postaci, w jakich występują preparaty pielęgnujące i zmiękczające stopy są kosmetyki w płynie do stóp. W ich składzie na pierwszym miejscu znajduje się woda, która może stanowić nawet ponad 50% produktu. Nie jest to jednak wadą. Wręcz przeciwnie – woda doskonale potrafi pochłaniać i ekstrahować związki pochodzące z innych dobroczynnych składników, dzięki czemu ostatecznie kosmetyk staje się bardziej przyjazny dla skóry i lepiej przez nią wchłaniany. Na dodatek płyn do stóp jest łatwy i szybki w aplikacji, a po jej zakończeniu na skórze nie pozostawia nieprzyjemnego, tłustego filmu.

Świetny płyn zmiękczający do stóp

Jeśli Twoje pięty są twarde, przesuszone i zrogowaciałe, warto udać się do podologa lub pedicurzysty, który z pewnością wykona zabieg stosując płyn do zmiękczania pięt PHARM FOOT OSMO TONIC. Jest to dermokosmetyk w sprayu, który perfekcyjnie wspiera pozbywanie się zrogowaceń za pomocą fachowych, podologicznych narzędzi. W związku z tym ten płyn na zrogowaciałe pięty przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez specjalistów podologów – nie zaleca się jego samodzielnego używania w domu. Najważniejsza zaleta, jaką posiada spray OSMO TONIC to synergiczne wykorzystanie składników aktywnych i zjawiska osmozy – gwarantujące idealne zmiękczenie skóry przed zabiegiem. Do tego dodajmy właściwości antybakteryjne i antymikrobowe zabezpieczające stopy oraz duże skoncentrowanie substancji czynnych.

Skuteczny płyn na odciski

Jeśli cierpisz z powodu odcisków, modzeli lub wkręcających paznokci, z pomocą przyjdzie fluid PHARM FOOT POINT SOFTENER. Jest on zamknięty w poręcznej tubce wyposażonej w wygodny aplikator pozwalający na precyzyjną aplikację. Warto również wspomnieć, że ten płyn na modzele, odciski i wkręcanie paznokci stosowany jest jako pierwszy etap przygotowania do zabiegu w gabinecie podologicznym. Wspomniany modzele i odciski dokładnie zmiękcza problematyczne obszary oraz skórę znajdującą się wokół nich, łagodzi dyskomfort spowodowany zmianami, a także zabezpiecza skórę przed ryzykiem rozwoju bakterii i innych mikrobów.

Kosmetyk w płynie do pielęgnacji skóry z grzybicą

W skutecznym zwalczaniu objawów grzybicy stóp pomaga innowacyjny płyn używany do pielęgnacji skóry z grzybicą PHARM FOOT SILVER BOOSTER. Jest to specjalistyczna tynktura łagodząca podrażnienia, chroniąca przed szkodliwym wpływem bakterii i mikrobów, a także pielęgnująca paznokcie i wały okołopaznokciowe dotknięte przez grzybicze zakażenie. Dzięki temu, że preparat składa się z całego kompleksu naturalnych składników (mikrosrebra, olejków roślinnych i ekstraktów roślinnych), działa on wielopłaszczyznowo znacznie przyspieszając walkę z problemem.