Dobra maść na pięty i stopy - PHARM FOOT poleca

Maść to słowo używane na określenie preparatu leczniczego mającego postać miękkiej, kremowej masy zawierającej dobroczynne składniki różnego typu. Przeznaczona jest ona do użytku zewnętrznego, a konkretnie do smarowania skóry. Jednym z doskonałych dermokosmetyków zaliczanych do tej grupy, jest maść na pękające pięty PHARM FOOT Cracked Heel Protector. Jak ona działa? Z czego została stworzona?

CRACKED HEEL PROTECTOR

Omawiany preparat dedykowany jest tym osobom, których pięty są szorstkie, suche, spękane i wymagające mocnej regeneracji. Co niezwykle ważne, jego użytkownikami mogą być również diabetycy, czyli osoby chore na cukrzycę.

Ta maść na popękane pięty posiada właściwości silnie regenerujące, dzięki którym naturalne procesy naprawcze skóry zostają zdecydowanie wzmocnione. Co więcej, wspomniana maść do pięt PHARM FOOT pozostawia na skórze warstwę okluzyjną, czyli przeciwdziałającą nadmiernemu poziomowi utraty wody z organizmu.

Czy to wszystko, co potrafi CRACKED HEEL PROTECTOR? Absolutnie nie! Jest to bowiem wielozadaniowa maść na suche pięty, która szybko nada skórze elastyczności, gładkości i miękkości, złagodzi stany zapalne oraz zagwarantuje skuteczną ochronę przed działaniem bakterii i innych mikrobów.

A jakie składniki aktywne posiada maść na spękane pięty PHARM FOOT? Najważniejszym z nich jest ozonowana oliwa z oliwek. Oprócz niej w dermokosmetyku znajdziemy takie wyjątkowe produkty, jak: alantoina, masło shea, lanolina, olej migdałowy, mocznik oraz pantenol. Taki naturalny skład jest nie tylko skuteczny, ale też bezpieczny dla użytkownika.