Jaki krem do stóp i pięt?

Przeglądając półki w drogerii czy aptece często spotyka się produkty takie, jak krem do pięt, kremy do stóp czy też kremy mające pomagać na problemy związane konkretnie z suchą, szorstką, pękającą czy zbyt grubą skórą na stopach.

Dlaczego właśnie kremy na stopy stanowią tak dużą część oferty dedykowanej osobom dbającym o tę część ciała? Ponieważ kosmetyki te mają formę lekkiej, łatwej w nakładaniu maści, która doskonale wnika w naszą skórę. Jej jedwabista konsystencja jest przyjemna w dotyku i łatwo rozsmarowuje się po skórze, a dodatkowo może zawierać całą masę dobroczynnych składników.

Kremy PHARM FOOT na stopy

Mara PHARM FOOT stworzyła kilka niesamowitych kremów mających dobroczynne właściwości dla zmęczonych stóp i pięt. Są to specjalistyczne dermokosmetyki, których zastosowanie należy skonsultować z dermatologiem, pedicurzystastą bądź podologiem.

Oto kremy, jakie między innymi znajdziemy w katalogu marki: 

  • krem na pękającą i zrogowaciałą skórę stóp Dermo reFiller 25% mocznika
  • krem zmiękczający i nawilżający do stóp Dermo reSoftener 10% mocznika
  • krem odżywczo-regenerujący do stóp Nutri reGenerator z dodatkiem colostrum (bydlęcej siary)
  • krem odbudowująco-ochronny do stóp Ozone reBuilder wzbogacony o ozonowaną oliwę z oliwek.

Oczywiście to nie jedyne dermokosmetyki PHARM FOOT mające kremową konsystencję. Równie ciekawa jest chociażby kremowa pianka do stóp Foot Mousse dedykowana szorstkiej, przesuszonej i zmęczonej skórze. Przeznaczona jest ona do codziennej pielęgnacji stóp oraz do odżywienia skóry po zabiegu specjalistycznym.