BIAŁE BAMBUSOWE SKARPETKI PROFILAKTYCZNE Z JONAMI SREBRA
o właściwościach antybakteryjnych i antymikrobowych

Rozmiary: 35-38, 39-42, 43-46

Skład:
72% wiskoza bambusowa
25% polipropylen ze srebrem
3% elastan

ZALECENIA
BIAŁE BAMBUSOWE SKARPETKI PROFILAKTYCZNE Z JONAMI SREBRA

Skarpetki stopki, przedłużające efekt zabiegu podologicznego na stopach. Polecane dla osób z nawracającą grzybicą stóp i paznokci oraz zmagających się z nadpotliwością stóp.

DZIAŁANIE
BIAŁE BAMBUSOWE SKARPETKI PROFILAKTYCZNE Z JONAMI SREBRA

Skarpetki z jonami srebra przedłużają efekt zabiegu poprzez stworzenie sprzyjającego środowiska wewnątrz skarpety. Zapewniają ochronę antybakteryjną i antygrzybiczą. Bezuciskowe wykończenie skarpet nie zaburza krążenia. Dzięki wykończeniu NON-SLIP nie zsuwają się ze stóp.

SPOSÓB UŻYCIA
BIAŁE BAMBUSOWE SKARPETKI PROFILAKTYCZNE Z JONAMI SREBRA

Stosować po każdym zabiegu wykonywanym na stopach, a także profilaktycznie w codziennym użytkowaniu.

  • prać w 40°C
  • nie czyścić chemicznie
  • nie suszyć w suszarce bębnowej
  • nie prasować
  • nie bielić

Tabela rozmiarów

Numer referencyjny – KOLOR CZARNY Rozmiar
332379 35-38
332380 39-42
332381 43-46
Numer referencyjny – KOLOR BIAŁY
 
331106 35-38
331107 39-42
331591 43-46

SUBSTANCJE CZYNNE:

  • Pirytionian cynku – użycie pirytionianu cynku w dzianinie jest dopuszczalne i bezpieczne, środek jest trwale związany z włóknem i nie przenika do skóry, natomiast ogranicza rozwój drobnoustrojów w dzianinie.
  • Jony srebra

Skarpetki bambusowe ze srebrem - na grzybicę i nadpotliwość

Skóra Twoich stóp należy do tych wrażliwych, nadpotliwych i skłonnych do infekcji? A może właśnie przeszedłeś zabieg podologiczny i chcesz teraz szczególnie zadbać o swoje stopy? W każdym z tych przypadków warto, byś zainwestował w nowoczesne skarpetki z jonami srebra Pharm Foot. Są to produkty profilaktyczne, doskonale wspomagające działanie innych preparatów. Oprócz tego, że posiadają one działanie prozdrowotne, to są też wygodne w noszeniu – nie zsuwają się ze stopy ani nie uciskają jej w żadnym miejscu. Zobacz, co jeszcze zyskujesz inwestując w ten niepozorny produkt.

Najlepsze skarpetki stopki bambusowe od Pharm Foot

Na pierwszy rzut oka powyższe artykuły profilaktyczne wyglądają jak każde inne. Jednak różnica tkwi w szczegółach. I jest to różnica ogromna. Specjaliści tworzący te antybakteryjne bambusowe skarpetki ze srebrem zadbali bowiem o każdy ich szczegół. 72% włókna, które w nich znajdziemy, to wysokiej jakości wiskoza bambusowa. Jest ona niezwykle delikatna dla skóry, miękko otulająca stopy użytkowników. Do tego dodano aż 25% polipropylenu ze srebrem i pirytionianem cynku oraz 3% elastanu dodającego materiałowi elastyczności.

Powyższy skład sprawia, że skarpetki zdrowotne ze srebrem Pharm Foot wykazują właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne. Poza tym chronią one stopy przed powstawaniem na nich brzydkiego zapachu i nie powodują ucisku na wrażliwe, krwionośne naczynia. Ale i to nie wszystko. Wykończenie non-slip sprawia, że nasze skarpetki z włókna bambusowego nie zsuwają się ze stopy, idealnie do niej przylegają. Cała konstrukcja jest tu bezszwowa, przez co nie powoduje ryzyka otarć.

Zobacz galerię produktu