CZEPEK KOSMETYCZNY

Rozmiar UNIWERSALNY

Skład:
55% bawełna
43% poliester
3% elastan

ZALECENIA
CZEPEK KOSMETYCZNY

  • elegancki i wygodny czepek kosmetyczny przeznaczony dla osób wykonujących zawody kosmetyczne lub paramedyczne w celu ochrony włosów

DZIAŁANIE
CZEPEK KOSMETYCZNY

  • czepek medyczny wykonany jest z dwóch warstw materiału -od środka czepek obszyty jest przyjemną i oddychającą dzianiną. Zawiązywany jest z tyłu przy pomocy troczków oraz obszyty lamówką

SPOSÓB UŻYCIA
CZEPEK KOSMETYCZNY

  • prać w pralce w temp. max 60°c
  • suszyć w suszarce bębnowej
  • prasować w temp. do 150°c
  • nie prać chemicznie

Ref. 331349

Wielorazowe czepki kosmetyczne

Kosmetyczki, pedicurzyści, podolodzy i inne osoby o paramedycznych zawodach, które dbają o naszą urodę i zdrowie, podczas pracy powinny być odpowiednio ubrane. Dlaczego? Po pierwsze: żeby chronić siebie, swoje ciało i odzież. Po drugie: żeby zachować zwiększoną higienę miejsca pracy, a przez to dbać o bezpieczeństwo wykonywanych przez siebie zabiegów. Jednym z ważnych elementów odzieży dla wspomnianych specjalistów są czepki kosmetyczne materiałowe Pharm Foot. Te produkty wielokrotnego użytku można prać w pralce (temperatura do 60°C) i suszyć w suszarkach bębnowych. Ich czyszczenie jest więc niezwykle łatwe.

Czepek kosmetyczny z troczkami – najważniejsze zalety

Marka PHARM FOOT wszystkie swoje produkty szczegółowo dopracowuje, dbając o każdy, nawet najmniejszy ich detal. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o wspomniane uniwersalne czepki kosmetyczne. By zapewnić produktom trwałość i wygodę codziennego użytkowania, stworzono je z trwałego materiału, którego aż 55% stanowi bawełna. Do niej dodano wytrzymały poliester (42%) oraz dodający elastyczności elastan (3%). Co ważne, użyto aż dwóch warstw wspomnianej tkaniny, podnosząc tym samym wytrzymałość artykułu.

Niemniej istotne jest to, że jest to niezwykle elegancki czepek kosmetyczny. Jeśli więc Twój salon kosmetyczny czy podologiczny należy do tych luksusowych, stylowo urządzonych, spokojnie możesz wybrać ten produkt. Z racji tego, że ma on uniwersalny, szary kolor, będzie pasował do każdego uniformu kosmetycznego oraz każdego stylu urządzenia wnętrza.

Rozmiar wspomnianego artykułu jest uniwersalny, dopasowany zarówno do większości głów męskich, jak i damskich. A to dzięki temu, że jest to wiązany czepek kosmetyczny, który w tylnej części posiada praktyczne sznureczki regulujące rozmiar. Idealnie zgrywają się one z lamówką, która otacza cały czepek.