17 kwietnia 2023

Targi w Krakowie 22-23.04.23r.

Serdecznie zapraszamy na stoisko marki PHARM FOOT w dniach 22-23 kwietnia 2023r. podczas 44. Kongresu i Targów LNE w Krakowie.

Kongres i Targi Kosmetyczne LNE to najważniejsze spotkanie dla profesjonalistów oraz entuzjastów branży beauty, nazywane wydarzeniem kultowym, więc nie może Was tam zabraknąć.

Kongres odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo – Konferencyjnym EXPO Kraków, przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.
Będziemy na Was czekać na naszym stoisku nr 117 w Hali Dunaj, na którym przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę targową, konsultacje produktowe i NOWOŚCI.

Zapraszamy do świata PHARM FOOT podczas targów LNE w Krakowie.
Instruktorzy marki PHARM FOOT będą do Państwa dyspozycji:  

  • będą dzielić się praktyczną wiedzą z zakresu podologii oraz pedicure,
  • doradzą, jak pracować z produktami marki PHARM FOOT,
  • wskażą, jakie produkty wprowadzić w salonie, aby usługa była jeszcze bardziej skuteczna, a efekty kuracji szybko widoczne,
  • poradzą, jak sprzedawać profesjonalne dermokosmetyki PHARM FOOT, aby kuracje, które są prowadzone w gabinecie miały kontynuację pielęgnacji w domu.

PHARM FOOT to profesjonalne preparaty dermokosmetyczne wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne. Idealnie skomponowane receptury oparte o sprawdzone oraz innowacyjne składniki aktywne, powstały dzięki zespołowi ekspertów pod kierownictwem profesor Ireny Waleckiej, specjalistki w dziedzinie dermatologii.

Do zobaczenia w świecie PHARM FOOT!

Wszystkie szczegóły wydarzenia oraz bilety znajdziecie na stronie: https://kongres.lne.pl/

Czytaj pozostałe