5 kwietnia 2022

Do zobaczenia w Lublinie, 8.04.2022r.

Jest nam bardzo miło poinformować, że marka PHARM FOOT została oficjalnym partnerem „PodoEast - Lubelskie Forum Podologiczne”. To wydarzenie zrzeszająca wszystkich sympatyków podologii po prawej stronie Wisły.

8 kwietnia 2022 r. odbędzie się konferencja podologiczna, jakiej w Lublinie jeszcze nie było!

„PodoEast – Lubelskie Forum Podologiczne” ma na celu propagowanie tematyki, problemów i wyzwań podologii, a także ma stanowić przestrzeń integracji oraz wymiany wiedzy, a także doświadczeń lubelskich ekspertów od pielęgnacji stóp i paznokci!

Każdy z uczestników tego wydarzenia otrzyma od PHARM FOOT gift pack z produktami o łącznej wartości 200 zł - które będzie mógł osobiście poznać oraz przetestować. Dodatkowo nasi instruktorzy i eksperci będą na miejscu do dyspozycji uczestników, abyście mogli jeszcze lepiej poznać ofertę PHARM FOOT.
Razem z naszym dystrybutorem przygotowaliśmy mnóstwo promocji, aby wyposażyć Wasze salony w produkty do pracy, jak i dla Waszych klientów - do kontynuacji kuracji w domu. Na koniec przygotowaliśmy coś EXTRA! Konkurs, w którym do wygrania będzie piękna gablota PHARM FOOT pełna produktów!

Zachęcamy Was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny znajdziecie w linku:
https://konferencjapodoeast.konfeo.com/pl/groups

Do zobaczenia!

Zapraszamy do świata PHARM FOOT!

Czytaj pozostałe