6 października 2022

Pielęgnacja ciała i dłoni w salonie i w domu. NOWOŚĆ!

Drogie Salony,

Często pytacie nas czy kremy do stóp PHARM FOOT można stosować również do ciała i do rąk? Zachwalacie zalety mikrosrebra, colostrum i oliwy ozonowanej jako składników, które idealnie sprawdzą się w pielęgnacji ciała i dłoni.

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom - stworzyliśmy 3 wspaniałe produkty, których receptury dopasowane są do specyfiki skóry ciała i dłoni. Nasze linie MICROSILVER, COLOSTRUM, OZONE OIL wzbogaciliśmy nowymi dermokosmetykami na bazie masła shea - do pielęgnacji ciała i dłoni.

POZNAJCIE ICH ZALETY!

AgSPECIALIST
KOJĄCY BALSAM DO CIAŁA I DŁONI z mikrosrebrem oraz masłem shea

Specjalistyczny balsam do całego ciała i dłoni. Do skóry bardzo suchej, wymagającej ukojenia i nawilżenia. Dzięki lekkiej formule opartej na maśle shea balsam daje odczucie nawilżenia. Alantoina łagodzi podrażnienia skóry, a mikrosrebro chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

O3CONCENTRATE
OCHRONNE MASŁO DO CIAŁA I DŁONI z oliwa ozonowaną oraz masłem shea

Skoncentrowane masło do ciała i dłoni. Do skóry bardzo suchej, wymagającej odżywienia i ochrony. Dzięki bogatej formule opartej na maśle shea oraz mango - produkt działa odżywczo. Kwas hialuronowy oraz mocznik dają efekt wygładzenia i nawilżenia skóry. Oliwa ozonowana odbudowuje naskórek i łagodzi podrażnienia, chroniąc go przed wysuszeniem oraz szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

bioACTIVATOR
REGENERUJĄCE SERUM DO CIAŁA I DŁONI z colostrum oraz masłem shea

Aktywne serum do ciała i dłoni. Do skóry cienkiej, wrażliwej i suchej, wymagającej regeneracji, nawilżenia oraz ukojenia. Dzięki formule opartej na maśle shea - kremowe serum działa regenerująco. Olej z bawełny oraz ekstrakt z zielonej herbaty wpływają na skórę kojąco, zmiękczająco i rozjaśniająco. Bioaktywne colostrum łagodzi, wzmacnia oraz widocznie poprawia jej kondycję.


PORADA EKSPERTA:
Dermokosmetyki do ciała i dłoni PHARM FOOT przeznaczone są do stosowania w salonie po zabiegach na ciało i dłonie, a także do kontynuacji pielęgnacji w domu.
Doskonałe do regeneracji, ukojenia i ochrony skóry ciała również po opalaniu czy depilacji.

Dermokosmetyki do ciała i rąk PHARM FOOT zawierają kompozycje zapachowe przyjazne wrażliwej skórze, czyli BEZ DRAŻNIĄCYCH ALERGENÓW.

Przypominamy, że produkty z serii colostrum mają zapach delikatny o nazwie „baby nive”. Seria z oliwą ozonowaną ma zapach zielonej oliwki a linia z mikrosrebrem pachnie świeżym grapefruitem.

NOWOŚCI dostępne są u Dystrybutorów marki PHARM FOOT: https://pharmfoot.com/dystrybutorzy 
oraz w naszych sklepach on-line https://salonsklep.pharmfoot.pl/pl/c/PIELEGNACJA-CIALA/138 , https://sklep.pharmfoot.pl/pl/c/PIELEGNACJA-CIALA/72 

Zapraszamy do świata PHARM FOOT!

Czytaj pozostałe