22 sierpnia 2022

PHARM FOOT na targach – stoisko G1, hala F

Serdecznie zapraszamy na stoisko marki PHARM FOOT (stoisko nr G1, hala F) podczas Targów BEAUTY FORUM & HAIR, 17-18 września 2022r.
Ruszyła sprzedaż biletów – skorzystaj z rabatu -20% i spotkaj się z nami podczas jesiennej edycji targów BEAUTY FORUM & HAIR!

Tylko do 15.09.22r. można skorzystać z rabatu -20% na zakup w systemie on-line, biletu jednodniowego na targi BEAUTY FORUM & HAIR! (nie dotyczy biletów wstępu dla uczniów).

Kod rabatowy: Kierunek Targi - należy wpisać podczas zakupu biletu w sklepie on-line. Bilety oraz informacje o targach na: www.beauty-fairs.com.pl  , www.beauty-forum.com.pl  

NOWA FORMUŁA KONGRESU! Z biletem wstępu na targi masz możliwość bezpłatnego udziału w wykładach w ramach 5 stref edukacyjnych.

Zapraszamy do świata PHARM FOOT podczas targów BEAUTY FORUM - stoisko G1!

Podczas Targów BEAUTY FORUM by Cosmoprof, które odbędą w dniach 17-18 września 2022r., nasi instruktorzy marki PHARM FOOT będą dzielić się praktyczną wiedzą z zakresu podologii oraz pedicure. Nasi eksperci doradzą, jak pracować z produktami marki PHARM FOOT - jakie produkty wprowadzić w salonie, aby usługa była jeszcze bardziej skuteczna, a efekty kuracji szybko widoczne. Doradzimy, jak sprzedawać profesjonalne dermokosmetyki PHARM FOOT, aby kuracje, które są prowadzone w gabinecie miały kontynuację pielęgnacji w domu.

PHARM FOOT to profesjonalne preparaty dermokosmetyczne wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne. Idealnie skomponowane receptury oparte o sprawdzone oraz innowacyjne składniki aktywne, powstały dzięki zespołowi ekspertów pod kierownictwem profesor Ireny Waleckiej, specjalistki w dziedzinie dermatologii.

Do zobaczenia w świecie PHARM FOOT!

Tragi BEAUTY FORUM & HAIR
17-18 września 2022
Ptak Warsaw EXPO - Hala F, stoisko G1
al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy

Dermokosmetyki PHARM FOOT dostępne są w sprzedaży u Dystrybutorów marki: https://pharmfoot.com/dystrybutorzy  oraz w naszych sklepach on-line: https://pharmfoot.com/sklep

 

Czytaj pozostałe