7 kwietnia 2022

PHARM FOOT na BEAUTY FORUM

Serdecznie zapraszamy na stoisko marki PHARM FOOT podczas Targów BEAUTY FORUM w Ptak Warsaw EXPO, Hala F, stoisko F1.

Podczas Targów BEAUTY FORUM by Cosmoprof, które odbędą w dniach 23-24.04.2022r., nasi instruktorzy zaprezentują, jak pracować z produktami PHARM FOOT. Będą dzielić się praktyczną wiedzą z zakresu podologii oraz pedicure. Nasi eksperci doradzą, jakie produkty wprowadzić w salonie, aby usługa była jeszcze bardziej skuteczna, a efekty kuracji szybko widoczne. Doradzimy, jak sprzedawać profesjonalne dermokosmetyki PHARM FOOT, aby kuracje, które są prowadzone w gabinecie miały kontynuację pielęgnacji w domu.

W niedzielę 24.04.2022r. o godzinie 10.30 - zapraszamy na wykład: „Łuszczyca paznokci i skóry stóp”, który poprowadzą prof. Irena Walecka oraz lek. Piotr Ciechanowicz.

PHARM FOOT to profesjonalne preparaty dermokosmetyczne wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne. Idealnie skomponowane receptury oparte o sprawdzone oraz innowacyjne składniki aktywne, powstały dzięki zespołowi ekspertów pod kierownictwem profesor Ireny Waleckiej, specjalistki w dziedzinie dermatologii.

Zapraszamy na podologiczne pokazy szkoleniowe - sobota i niedziela (23-24.04.2022r.)

Godzina 10:00
Pokaz szkoleniowy: zabieg w aktywnej pianie ACTIVE FOAM
Dedykowany skórze przesuszonej, cienkiej ze skłonnością do pękania. Pracujemy frezarką przy użyciu pianki ANTI CALLUS MASTER, której głównym składnikiem aktywnym jest mocznik o stężeniu 30%. Efektem zabiegu jest gładka, elastyczna i mocno nawilżona skóra pozbawiona zrogowaceń. Zaprezentujemy także NOWOŚĆ reCONSTRUCTOR - czyli jak wykonać estetyczną rekonstrukcję uszkodzonej płytki paznokci.

Godzina 12.00
Pokaz szkoleniowy: zabieg GO EXFOLIATION przy użyciu ONE SHOT PEDICURE. Dedykowany skórze twardej, suchej, wymagającej silnego złuszczania oraz zmiękczenia. Podczas zabiegu stosujemy dermokosmetyki z każdej linii PHARM FOOT: z mocznikiem, z colostrum, z oliwą ozonowaną, z mikrosrebrem oraz z serii ALL IN. Głównym celem zabiegu jest usunięcie zrogowaceń oraz przywrócenie skórze właściwej elastyczności. Zaprezentujemy także NOWOŚĆ reCONSTRUCTOR - czyli jak wykonać estetyczną rekonstrukcję uszkodzonej płytki paznokci.

Godzina 14.00
Pokaz szkoleniowy: zabieg SCALPEL TOUCH wykonywany przy użyciu narzędzi takich, jak: skalpel i dłuto oraz preparatów zmiękczających z linii UREA, czyli z mocznikiem. Dedykowany stopom o bardzo silnych hyperkeratozach takich, jak: modzele, odciski, pękające pięty. Efekty po zabiegu to: gładka, zdrowa i elastyczna skóra pozbawiona hyperkeratoz stóp.
Zaprezentujemy także NOWOŚĆ reCONSTRUCTOR - czyli jak wykonać estetyczną rekonstrukcję uszkodzonej płytki paznokci.

Do zobaczenia w świecie PHARM FOOT!

Targi BEAUTY FORUM
23-24 kwietnia 2022
Ptak Warsaw EXPO - Hala F, stoisko F1
al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy

Sklep on-line PHARM FOOT dla profesjonalistów: https://salonsklep.pharmfoot.pl

Czytaj pozostałe