17 marca 2023

PHARM FOOT na targach BEAUTY FORUM 1-2.04.2023r.

Serdecznie zapraszamy na stoisko marki PHARM FOOT na Targach BEAUTY FORUM, które odbędą się w dniach 1-2.04.2023r. w CENTRUM EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie - HALA 3, stoisko I1.

Przygotowujemy dla Was specjalną ofertę targową, konsultacje produktowe i NOWOŚCI.

Ruszyła już sprzedaż biletów na Targi – zapraszamy do skorzystania z 15% rabatu na zakup jednodniowego biletu wstępu w systemie online, który obowiązuje do 29 marca 2023r. (nie dotyczy biletów wstępu dla uczniów).

Kod rabatowy: BEAUTY WARSZAWA należy wykorzystać podczas zakupu w sklepie online.
Bilety oraz informacje o targach na stronie organizatora: www.beauty-fairs.com.pl

Zapraszamy do świata PHARM FOOT podczas targów BEAUTY FORUM.

Podczas Targów BEAUTY FORUM w CENTRUM EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, instruktorzy marki PHARM FOOT będą do Państwa dyspozycji:  

  • będą dzielić się praktyczną wiedzą z zakresu podologii oraz pedicure,
  • doradzą, jak pracować z produktami marki PHARM FOOT,
  • wskażą, jakie produkty wprowadzić w salonie, aby usługa była jeszcze bardziej skuteczna, a efekty kuracji szybko widoczne,
  • poradzą, jak sprzedawać profesjonalne dermokosmetyki PHARM FOOT, aby kuracje, które są prowadzone w gabinecie miały kontynuację pielęgnacji w domu.

PHARM FOOT to profesjonalne preparaty dermokosmetyczne wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne. Idealnie skomponowane receptury oparte o sprawdzone oraz innowacyjne składniki aktywne, powstały dzięki zespołowi ekspertów pod kierownictwem profesor Ireny Waleckiej, specjalistki w dziedzinie dermatologii.

Do zobaczenia w świecie PHARM FOOT!

Targi BEAUTY FORUM
1-2 kwietnia 2023r.
CENTRUM EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
Warszawa
PHARM FOOT - HALA 3, stoisko I1.


Dermokosmetyki PHARM FOOT dostępne są w sprzedaży u Dystrybutorów marki: https://pharmfoot.com/dystrybutorzy  oraz w naszych sklepach on-line: https://pharmfoot.com/sklep

Czytaj pozostałe