10 sierpnia 2023

PHARM FOOT na targach w Warszawie 9-10 września 2023r.

Serdecznie zapraszamy na stoisko marki PHARM FOOT na Targach BEAUTY FORUM & HAIR, które odbędą się w dniach 9-10 września 2023r. w CENTRUM EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie - HALA 3, stoisko I1.

Przygotowujemy dla Was specjalną ofertę targową, konsultacje produktowe i NOWOŚCI.

BILETY
Już teraz możecie kupić bilet
– bezpiecznie, szybko i łatwo poprzez sklep online, dostępny na stronie targów i kongresu.

Mamy dla Was 15% rabatu na zakup biletu wstępu na targi z kodem: TARGI WARSZAWA 2023.

Rabat obowiązuje do 6 września 23r. (rabat nie dotyczy biletów wstępu dla uczniów).
Więcej szczegółów i sprzedaż biletów na www.beauty-fairs.com.pl

Z biletem wstępu na targi otrzymujecie możliwość zapoznać się z naszymi nowościami i trendami, możecie również kibicować uczestnikom mistrzostw oraz skorzystać z wykładów i pokazów w ramach bogatej targowej oferty edukacyjnej.

WYKŁAD
W niedzielę 10 września o godz. 11.45 serdecznie zapraszamy na wykład naszej instruktorki PHARM FOOT – Beaty Karcz – wykład pt.: „Brodawki wirusowe - historia niekończącej się terapii. Jak to zmienić?

Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w wykładzie!

 Nie może Was tam zabraknąć!

POKAZY ZABIEGOWE NA STOISKU
Serdecznie zapraszamy na pokazy zabiegowe – stoisko PHARM FOOT, HALA 3, stoisko I1.

  • PODOLOGICZNE POKAZY zabiegowe PHARM FOOT - sobota 9.09.2023r.

Godzina 11:00. Pokaz I
Zabieg w aktywnej pianie + rekonstrukcja paznokcia (Pedicure Kosmetyczny) + artystyczna stylizacja paznokci stóp.

 Godzina 12:30. Pokaz II
Prezentacja NOWOŚCI w marce PHARM FOOT, dostępnej w sprzedaży od 8.09. - Opracowanie stóp przy użyciu skalpela i dłuta (pedicure podologiczny).

Godzina 15:00. Pokaz III 
Jak szybko i skutecznie zmiękczyć stopy przed zabiegiem: żel, pianka czy spray? Różnice między pedicure kosmetycznym i podologicznym. 

  • PODOLOGICZNE POKAZY zabiegowe PHARM FOOT - niedziela 10.09.2-23r.

Godzina 10:00. Pokaz I
Pedicure kosmetyczny, zabieg w aktywnej pianie z użyciem frezarki + rekonstrukcja + artystyczna stylizacja paznokci stóp.

Godzina 13:00. Pokaz II
Prezentacja NOWOŚCI w marce PHARM FOOT, dostępnej w sprzedaży od 8.09. - Pedicure podologiczny przy użyciu narzędzi ostrych skalpel i dłuto.

Godzina 15:00. Pokaz III
Jak szybko i skutecznie zmiękczyć stopy przed zabiegiem: żel, pianka czy spray? Różnice między pedicure kosmetycznym i podologicznym.


Do zobaczenia w świecie PHARM FOOT!
Będziemy na Was czekać na naszych stoiskach PHARM FOOT & VICTORIA VYNN w HALI 3, na których przygotowaliśmy prezentacje produktowe, a także nowości oraz liczne promocje i niespodzianki.

PHARM FOOT to profesjonalne preparaty dermokosmetyczne wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne. Idealnie skomponowane receptury oparte o sprawdzone oraz innowacyjne składniki aktywne, powstały dzięki zespołowi ekspertów pod kierownictwem profesor Ireny Waleckiej, specjalistki w dziedzinie dermatologii.

Targi BEAUTY FORUM & HAIR to najważniejsze targi kosmetyczno-fryzjerskie dla profesjonalistów w Polsce odbędą się już 9-10 września 2023 w CENTRUM EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Uwaga! Nowa lokalizacja - CENTRUM EXPO XXI. To nowoczesny i wszechstronny obiekt, znajdujący się na Woli. Profesjonalnie wyposażony, gwarantujący doskonałą obsługę, którego atutem jest atrakcyjna lokalizacja. Bliskość dworców Zachodniego i Centralnego, dogodny dojazd komunikacją miejską sprawiają, że jest najlepiej skomunikowanym obiektem wystawienniczym stolicy.

Więcej szczegółów na www.beauty-fairs.com.pl

Do zobaczenia w świecie PHARM FOOT!

Targi BEAUTY FORUM & HAIR
9-10 września 2023r.

CENTRUM EXPO XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14
Warszawa
PHARM FOOT - HALA 3, stoisko I1.

 

Czytaj pozostałe