5 kwietnia 2023

Targi beautyVISION – Poznań, 15-16.04.2023r.

Serdecznie zapraszamy na stoisko marki PHARM FOOT podczas Targów beautyVISION, które odbędą się w dniach 15-16.04.2023r. w Poznaniu – Międzynarodowe Targi Poznańskie, PAWILON  8, stoisko 6.

Zapraszamy do świata PHARM FOOT podczas targów beautyVISION!

Przygotowujemy dla Was specjalną ofertę targową, konsultacje produktowe i NOWOŚCI.
Podczas Targów beautyVISION instruktorzy marki PHARM FOOT będą do Państwa dyspozycji: 

  • będą dzielić się praktyczną wiedzą z zakresu podologii oraz pedicure,
  • doradzą, jak pracować z produktami marki PHARM FOOT,
  • wskażą, jakie produkty wprowadzić w salonie, aby usługa była jeszcze bardziej skuteczna, a efekty kuracji szybko widoczne,
  • poradzą, jak sprzedawać profesjonalne dermokosmetyki PHARM FOOT, aby kuracje, które są prowadzone w gabinecie miały kontynuację pielęgnacji w domu.

Podczas tragów – w niedzielę 16.04. o godz. 10:00 - rozpocznie się również Kongres Podologiczny, podczas którego specjaliści z branży podzielą się praktyczną i merytoryczną wiedzą. Kongres organizowany jest podczas targów beautyVISION już od kilkunastu lat – organizatorem jest Wydawnictwo ITERUM i Grupa MTP.  

Temat tegorocznego Kongresu to: „Urazy i choroby ogólnoustrojowe a wpływ na stan stóp”.

Marka PHARM FOOT będzie partnerem - XIV Kongresu Podologicznego.

Udział w Kongresie Podologicznym to wyjątkowa możliwość pogłębienia wiedzy oraz konsultacji z wybitnymi specjalistami z branży podologicznej, medycyny, kosmetologii i fizjoterapii.

W programie kongresu - 10 wykładów przygotowanych przez profesjonalistów i autorytety z branży podologicznej. Pani dr Anna Czaplicka reprezentująca naszą markę - poprowadzi wykład na temat: "Rola Dermatologa i Podologa w terapii diabetyka. Zmiany skórne towarzyszące cukrzycy". 

Każdy z uczestników kongresu otrzyma II tom Podstaw Podologii: "Choroby ogólnoustrojowe i urazy a wpływ na stan stóp" oraz niespodziankę od PHARM FOOT - prezent o wartości 100 zł. 

Podczas kongresu będzie także możliwość konsultacji i testów produktowych, spotkań oraz rozmów z naszymi ekspertami. Przez cały targowy weekend razem z naszym dystrybutorem - firmą BIOKUR - będziemy dostępni w strefie sprzedażowej, gdzie produkty PHARM FOOT będzie można zakupić w promocyjnych cenach. 

Do zobaczenia w świecie PHARM FOOT!

Targi beautyVISION
15-16 kwietnia 2023 r.
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
PHARM FOOT - PAWILON  8, stoisko 6.

Sprzedaż biletów na Tragi beautyVISION: https://tobilet.pl/

Czytaj pozostałe