23 września 2021

Premiera marki na TARGACH BEAUTY FORUM & HAIR

Marka PHARM FOOT po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę na targach beauty - BEAUTY FORUM & HAIR w dniach 25-26.09.2021r. Serdecznie zapraszamy do świata PHARM FOOT - Hala „F”, stoisko nr O1.4

Podczas TARGÓW BEAUTY FORUM & HAIR w dniach 25-26.09.2021r., nasi eksperci zaprezentują na stoisku targowym marki: jak pracować z produktami PHARM FOOT, będą dzielić się praktyczną wiedzą z zakresu podologii i pedicure.

PHARM FOOT to profesjonalne preparaty dermokosmetyczne wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne. Idealnie skomponowane receptury oparte o sprawdzone oraz innowacyjne składniki aktywne, powstały dzięki zespołowi ekspertów pod kierownictwem profesor Ireny Waleckiej, specjalistki w dziedzinie dermatologii.

Zapraszamy na podologiczne pokazy szkoleniowe - sobota i niedziela (25-26.09.2021r.)

Godzina 10:00
Pokaz szkoleniowy: zabieg w aktywnej pianie ACTIVE FOAM.
Dedykowany skórze przesuszonej, cienkiej ze skłonnością do pękania. Pracujemy frezarką przy użyciu pianki Anti Callus Master, której głównym składnikiem aktywnym jest mocznik o stężeniu 30%. Efektem zabiegu jest gładka, elastyczna i mocno nawilżona skóra pozbawiona zrogowaceń.

Godzina 12.00
Pokaz szkoleniowy
: zabieg GO EXFOLIATION przy użyciu One Shot Pedicure.
Dedykowany skórze twardej, suchej, wymagającej silnego złuszczania oraz zmiękczenia. Podczas zabiegu stosujemy dermokosmetyki z każdej linii PHARM FOOT: z mocznikiem, z colostrum, z oliwą ozonowaną, z mikrosrebrem oraz z serii All in. Głównym celem zabiegu jest usunięcie zrogowaceń oraz przywrócenie skórze właściwej elastyczności.

Godzina 14.00
Pokaz szkoleniowy: zabieg SCALPEL TOUCH wykonywany przy użyciu narzędzi takich, jak: skalpel i dłuto oraz preparatów zmiękczających z linii Urea czyli z mocznikiem.
Dedykowany stopom o bardzo silnych hyperkeratozach takich, jak: modzele, odciski, pękające pięty. Efekty po zabiegu to gładka, zdrowa i elastyczna skóra pozbawiona hyperkeratoz stóp.

Do zobaczenia w świecie PHARM FOOT!

PHARM FOOT – Hala „F”, stoisko nr O1.4
Sklep on-line dla profesjonalistów: https://salonsklep.pharmfoot.pl/

Czytaj pozostałe