14 września 2021

Pokaz VICTORIA VYNN i PHARM FOOT – Warszawa, 27.06.

27 czerwca 2021 roku w Szawa Conference w Warszawie odbył się specjalny pokaz szkoleniowy VICTORIA VYNN i PHARM FOOT, dedykowany salonom partnerskim. Korzystając z okazji otwarcia sektora beauty i znoszenia obostrzeń epidemicznych zostało zorganizowane wspaniałe wydarzenie, którego celem była nie tylko prezentacja nowości od VICTORII VYNN  i nowej marki podologicznej PHARM FOOT, ale również praktyczne szkolenie.

W części poświęconej marce PHARM FOOT, została przedstawiona unikatowa oferta produktów dla podologii oraz zastosowanie preparatów w praktyce, czyli w usługach salonowych. Zaprezentowano 3 sztandarowe zabiegi opracowane przez specjalistów i ekspertów PHARM FOOT:

  1. GO EXFOLIATION – zabieg z wykorzystaniem okluzji z preparatem KERATOSIS exTERMINATOR i tarki; doskonała alternatywa dla zabiegów usuwania zrogowaceń, bez użycia specjalistycznych narzędzi takich jak skalpel, dłuto czy nawet frezarka.
  2. ACTIVE FOAM – prosty i efektowny zabieg usuwania zrogowaceń poprzez pracę frezarką w aktywnej pianie z wykorzystaniem ANTI CALLUS MASTER, mistrza do zmiękczania zgrubień na skórze stóp.
  3. SCALPEL TOUCH - zabieg na silne zrogowacenia, pękające pięty i modzele, usuwane przy użyciu produktu LIQUID SCALPEL oraz skalpela i dłuta.

W ramach uczestnictwa w pokazie szkoleniowym PHARM FOOT zaproszone salony otrzymały:

  • imienny certyfikat PHARM FOOT
  • wybrany produkt PHARM FOOT
  • ONE SHOT PEDICURE – zestaw zabiegowy do testowania produktów PHARM FOOT (kompleksowy zabieg do pielęgnacji stóp rekomendowany przy zabiegu pedicure i stylizacji paznokci)
  • pakiet materiałów marketingowych
  • mnóstwo nowej wiedzy!
  • zastrzyk pozytywnej energii!

Czytaj pozostałe