26 listopada 2021

Sympozjum podologiczne 27-28.11.21r.

PHARM FOOT to marka, która nie tylko oferuje doskonałe dermokosmetyki wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne stóp oraz paznokci, ale także wspiera edukację. W tym roku byliśmy oficjalnym partnerem 10. Jubileuszowego Sympozjum podologicznego – Podologia Moja Pasja - organizowanego przez Panią Danutę Żuchowską.

Sympozjum podologiczne już od 10 lat wpisuję się w kalendarz konferencji naukowych, przyciągając uczestników z całej Polski. To miejsce, gdzie zdobywa się wiedzę, gdzie toczą się partnerskie dyskusje nad technikami pracy, innowacyjnymi preparatami, jak i aspektami prawnymi w szeroko pojmowanym zawodzie podologa.

Jako oficjalny partner mieliśmy okazję spotkać się z uczestnikami i zaprezentować ofertę marki PHARM FOOT. Byliśmy również fundatorem prezentów oraz nagrody głównej dla uczestników. Dwa dni wykładów i prezentacji różnych technik pracy, jak zawsze były przygotowane na najwyższym poziomie. Duża dawka wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej zaprezentowanej w bardzo przystępny sposób sprawiła, iż była to bardzo owocna konferencja zarówno dla grupy ekspertów z dużym doświadczeniem zawodowym, jak i tych uczestników, którzy dopiero wkraczają w świat podologii. To wszystko w niesamowitej atmosferze, w starym teatrze przy kawie oraz smacznym poczęstunku.

Jak powtarza często Pani Danuta – organizator tego wydarzenia – „współpraca zawsze buduje”, dlatego mamy nadzieję, że uczestnictwo i partnerstwo w tworzeniu tego wydarzenia to dopiero początek naszej owocnej współpracy. Już teraz zapraszamy Państwa na kolejną edycję Sympozjum podologicznego, które z pewnością odbędzie się w 2022 roku. O szczegółach tego wydarzenia będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy do świata PHARM FOOT!

Czytaj pozostałe