3 listopada 2023

Zestaw świąteczny SPA RITUAL

Drodzy sympatycy PHARM FOOT!

Pozwólcie nam wprowadzić się w świąteczny nastrój!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia - przygotowaliśmy zestaw kosmetyków SPA RITUAL w skład, którego wchodzą peeling oraz masło do stóp, dłoni i ciała z naturalnymi olejkami o świątecznym zapachu goździka i pomarańczy.


W te święta podaruj bliskim luksusowy peeling cukrowy SPA RITUAL SCRUB oraz odżywcze masło SPA RITUAL BUTTER wzbogacone w 100% składnikami naturalnego pochodzenia, takimi jak: oleje z moreli, awokado, słodkich migdałów oraz masło shea i wosk pszczeli, które pozostawiają skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście miękką i promienną. Zapach olejków eterycznych z pomarańczy oraz goździków o właściwościach aromaterapeutycznych - relaksuje i poprawia nastrój.

W skład zestawu SPA RITUAL wchodzą:

SPA RITUAL SCRUB 120ml
PEELING CUKROWY DO STÓP, DŁONI I CIAŁA Z NATURALNYMI OLEJKAMI

Do delikatnego peelingu skóry całego ciała, szczególnie manualnego masażu stóp. Dzięki kryształkom cukru delikatnie usuwa martwe komórki naskórka, a zawarte w nim oleje z moreli, awokado, słodkich migdałów oraz masło shea i wosk pszczeli pozostawiają skórę jedwabiście miękką oraz promienną.

SPA RITUAL BUTTER 120ml
MASŁO DO STÓP, DŁONI I CIAŁA Z NATURALNYMI OLEJKAMI

Dla utrzymania skóry całego ciała w doskonałej kondycji, zdrowej, promiennej i odżywionej. Doskonałe do masażu. Zawarte w maśle oleje z moreli, awokado, słodkich migdałów oraz masło shea i wosk pszczeli pozostawiają skórę odżywioną oraz zregenerowaną, a także jedwabiście miękką w dotyku.

Do każdego zestawu prezentowa torebka świąteczna GRATIS*
* Dostępne do wyczerpania zapasów.

Zakupów możecie dokonywać u Dystrybutorów marki PHARM FOOT: https://pharmfoot.com/dystrybutorzy lub w naszych sklepach on-line: https://pharmfoot.com/sklep

Zapraszamy Was do świata luksusu PHARM FOOT!

 

Czytaj pozostałe