Balsam do ciała i dłoni - ratunek dla przesuszonej skóry

Szorstka, chropowata, nieprzyjemnie napięta skóra. Do tego niemiłe swędzenie, zaczerwienienie i łuszczenie się. O czym świadczą te objawy? To znak, że Twoja skóra jest zdecydowanie zbyt sucha. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Jednak wszystkie prowadzą do jednej ostatecznej przyczyny, czyli do zaburzeń w naturalnym płaszczu lipidowym naskórka. Jak sobie poradzić z tym problemem? Wystarczy, że zastosujesz dobry balsam do nóg. Zobacz, jakie specjalistyczne rozwiązanie w tym zakresie przygotowała dla Ciebie marka PHARM FOOT.

Najlepszy balsam upiększający do nóg

Zanim opowiemy o tym, co konkretnie stworzyli specjaliści pracujący dla marki PHARM FOOT, poznajmy bliżej sam rodzaj kosmetyku jakim jest balsam. Jest to preparat, którego zadaniem jest nawilżenie naszej skóry i uzupełnienie ubytków, które pojawiły się w jej naturalnym płaszczu hydrolipidowym.

Warto przy tym pamiętać, że oczywiście balsam do nóg na lato pełni bardzo ważną rolę. To wtedy bowiem nasza skóra jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych czy na częstszy kontakt z wodą na basenie czy w jeziorze. Jednak i zimą pojawiają się czynniki, które mogą przyczyniać się do uszkodzenia bariery hydrolipidowej naskórka. Długie przebywanie w zamkniętym, suchym pomieszczeniu, częste zmiany temperatury otoczenia oraz noszenie grubych, przylegających ubrań – to wszystko szkodzi zewnętrznej powłoce naszego ciała.

Gdy widzimy, że nasza skóra wymaga ukojenia i mocnego nawilżenia, warto kupić skuteczne balsamy do nóg i całego ciała, takie jak  AgSPECIALIST marki PHARM FOOT. Jest to kojący kosmetyk, który można stosować profilaktycznie na co dzień, ale też jako balsam po goleniu nóg, depilacji czy opalaniu. Jego zadaniem jest błyskawiczne złagodzenie podrażnień pojawiających się na skórze, mocne nawilżenie oraz ochrona przed niekorzystnym wpływem różnych czynników zewnętrznych.

Składniki aktywne sprawiające, że balsam do skóry nóg AgSPECIALIST jest tak skuteczny, to:

  •  mikrosrebro – o działaniu wzmacniającym, ochronnym, przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym i zapobiegającym powstawaniu nieprzyjemnych zapachów na stopach;
  •  alantoina – fantastycznie nawilża, ale wykazuje także działanie regenerujące oraz przeciwzapalne;
  •  masło shea – mistrz we wzmacnianiu i odbudowie naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry.

Jak wspomnieliśmy na początku, opisywany kosmetyk może być stosowany na stopy, ale też jako wsparcie suchej skóry dłoni i innych części naszego ciała. Jest to bowiem preparat uniwersalny o bardzo dużej efektywności działania.

Ta strona używa plików cookies