13 września 2021

Nowa marka podologiczna VICTORII VYNN

PHARM FOOT – nowa marka podologiczna VICTORII VYNN

„PHARM FOOT powstał w odpowiedzi na potrzeby profesjonalistów, pragnących rozwoju, chcących podnosić swoje kompetencje i rozszerzać portfolio usług o zabiegi pielęgnacyjne stóp. Nasze doświadczenie w branży profesjonalnego manicure pozwoliło nam zauważyć na rynku niszę, którą postanowiliśmy konsekwentnie zapełnić, tworząc markę, która zajmuje miejsce pomiędzy klasycznymi zabiegami pedicure, a zaawansowaną podologią.” – mówi Wojciech Wrona, prezes zarządu Vynn Group.

Nowa marka kosmetyków podologicznych – łączymy podologię i strefę beauty

Marka PHARM FOOT powstała po to, żeby stworzyć produkty, które łączą pielęgnację i strefę beauty ze zdrowiem i podologią. Kosmetyki podologiczne PHARM FOOT nie tylko pielęgnują skórę stóp, ale też działają bezpośrednio w miejscu, które jest sednem problemów. W ten sposób działają profilaktycznie i zapobiegają powstawaniu problemów na skórze stóp w przyszłości. Stworzyliśmy produkty PHARM FOOT z myślą o zdrowiu stóp i wysokiej jakości składnikach.

Receptury kosmetyków PHARM FOOT tworzyliśmy po to, żeby poprawić jakość życia osób, które zmagają się z problemami skóry stóp. Naszą misją było stworzenie profesjonalnych preparatów dermokosmetycznych do stóp, które mają wspierać terapie podologiczne, ale też kosmetyczne i dermatologiczne. Oferta preparatów podologicznych PHARM FOOT powstała jako rezultat pracy ekspertów pod kierownictwem profesor Ireny Waleckiej, specjalistki w dziedzinie dermatologii.

Oferta marki PHARM FOOT – jakość i efekty

Potrzeby pielęgnacyjne stóp stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego stworzyliśmy 22 produkty – zarówno profesjonalne preparaty do gabinetów podologicznych, salonów kosmetycznych i salonów pedicure, jak i preparaty dla konsumentek docelowych, do codziennej pielęgnacji w domu, która ma być przedłużeniem efektu zabiegów profesjonalnych. Dzięki temu portfolio marki PHARM FOOT z wysokiej jakości produktami do stóp pozwoli osiągnąć maksimum efektów w krótkim czasie!

Marka profesjonalnych dermokosmetyków podologicznych – przede wszystkim skuteczność

Wiemy, że problemy skóry stóp często wymagają intensywnej terapii. Dlatego tak ważna jest przemyślana, dobrze skomponowana kuracja, która dotrze do źródła problemu i nie spowoduje podrażnień. PHARM FOOT to 5 linii produktów. Każda z nich opiera swoje działanie na skutecznych składnikach aktywnych:

  • Mocznik
  • Colostrum
  • Mikrosrebro
  • Oliwa ozonowana
  • Miks składników aktywnych

Stawiamy na sprawdzone, dokładnie przebadane produkty dla profesjonalistów i nie tylko. Dla wygody naszych Klientów stworzyliśmy innowacyjny i wygodny system oznaczeń produktów, który pozwala na precyzyjny dobór ilości kuracji na wybrane problemy stóp.

Czytaj pozostałe