Kosmetyki z colostrum do stóp

Jest wiele niesamowitych, naturalnych składników posiadających zbawienny wpływ na paznokcie i skórę naszych stóp. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje między innymi colostrum nazywane także siarą bydlęcą.

Dobry preparat z colostrum przyspiesza podziały komórkowe naturalnie przebiegające w naszym ciele, przez co regeneracja skóry będzie o wiele szybsza. A za tym bezpośrednio idzie fakt, że colostrum w kremie spowalnia proces powstawania nowych zmarszczek, sprawia, że kolagenowe włókna są odmłodzone, a sama skóra jest elastyczniejsza i grubsza. Na tym jednak nie koniec. Omawiany składnik wspiera nas również w profilaktyce przeciwbakteryjnej i przeciwgrzybiczej.

Colostrum – kosmetyki dermatologiczne PHARM FOOT

Marka PHARM FOOT stworzyła zaawansowaną linię kosmetyków z siarą bydlęcą, w skład której wchodzą 3 nowoczesne produkty. Poniżej zamieszczamy opisy przedstawiające dokładne działanie i skład każdego z nich.

Pierwszy preparat colostrum zaliczany do tej Linii to NUTRI reGENERATOR o działaniu regeneracyjnym i odżywczym. Wspomniany colostrum krem pomoże nam zwalczać problemy związane ze skórą zbyt płytko unaczynioną, cienką, wrażliwą i wymagającą ukojenia. Oprócz tego posiada właściwości rozjaśniające i wygładzające skórę. Warto wiedzieć, że dla osiągnięcia jak najlepszego działania te colostrum kosmetyki wzbogacono o olej bawełniany, ekstrakt z herbaty zielonej, masło shea, polisacharyd, a także kompleks cukrów.

Colostrum w kosmetyce znajdziemy również w serum bioACTIVATOR marki PHARM FOOT. Jest to niesamowity krem z siarą bydlęcą, który pomoże we właściwej regeneracji skóry na całym ciele, w tym tej na stopach i dłoniach. Produkt warto zastosować zwłaszcza wtedy, gdy potrzebne jest nam rozjaśnienie i zmiękczenie naskórka, złagodzenie podrażnień skórnych, poprawa ogólnej kondycji skóry oraz regeneracja naszego ciała. Dodatkowe składniki, dzięki którym możemy się cieszyć wymienionymi efektami, to olej bawełniany, masło shea i ekstrakt z zielonej herbaty.

Ostatnie preparaty z colostrum wchodzące w skład omawianej Linii marki PHARM FOOT noszą nazwę onyPLASMA. Są to dermokosmetyki z siarą bydlęcą, które wesprą nas wtedy, gdy nasze paznokcie mają tendencje do odklejania się od łożyska. onyPLASMA odpowiada za pomoc w odbudowie naturalnej płytki, zabezpiecza paznokcie przed działaniem mikrobów i bakterii, a także nawilża łożysko paznokcia oraz je regeneruje i odżywia. W przypadku tego kosmetyku do colostrum dodano: betainę, masło shea, Early Booster, sok z aloesu oraz olejek z drzewa herbacianego.