Dermosoft® Decalact do stóp

Stosunkowo mało osób słyszało o cennym składniku pozyskiwanym z oleju palmowego – czyli o Dermasoft® Decalact. A szkoda. Ma on bowiem bardzo silne właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne, dzięki czemu jest pomocny w zwalczaniu różnego typu dolegliwości skórnych. Co ważne, już nawet stężenie na poziomie niższym niż jeden procent pozwala cieszyć się jego dobroczynnymi efektami. Zobacz, jak ten wyjątkowy składnik wykorzystujemy w produktach marki PHARM FOOT.

Dermosoft® Decalact w kosmetykach

Preparaty z Dermasoft® Decalact są wysoce skuteczne w walce ze szkodliwymi drobnoustrojami żyjącymi na skórze – to już wiemy. Warto jednak podkreślić także to, że ten naturalny składnik pomaga w ograniczeniu wydzielania łoju skórnego (sebum). Te właściwości sprawiają, że jest on coraz częściej wykorzystywany w walce z łupieżem.

Ale, w połączeniu z innymi składnikami aktywnymi, zastosowanie Dermasoft® Decalact jest dużo szersze. Dobrym przykładem jest tu pianka zmiękczająca zrogowacenia ANTI CALLUS MASTER marki PHARM FOOT. Znajdziemy w niej zarówno wspomniany produkt, jak i mocznik 30% oraz olejek z trawy cytrynowej. Takie zestawienie substancji aktywnych to doskonałe wsparcie w walce ze zrogowaceniami powstającymi na skórze stóp. To także pomoc w miejscowym zmiękczaniu skóry znajdującej się wokół paznokci oraz w zmiękczaniu nagniotków, odcisków oraz modzeli. Podkreślimy, że działanie Dermasoft® Decalact i dwa inne wymienione składniki to również dobry zestaw zapewniający ochronę antybakteryjną oraz antymikrobową.

Podsumowując, zalety Dermasoft® Decalact doceniane są zwłaszcza w zakresie:

  •     ograniczania rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych;
  •     walce z nadprodukcją sebum;
  •     zwalczaniu łupieżu;
  •     profilaktyce przeciwgrzybiczej.

Jednocześnie, dzięki zestawieniu z innymi substancjami aktywnymi, może on gwarantować dużo szersze pozytywne efekty dla naszych stóp.