Kosmetyki do stóp z kolagenem

Intensywnie nawilża. Ma zdolność wiązania wilgoci z powietrza. Uelastycznia skórę i ujędrnia ją. Doskonale łagodzi stany zapalne, w tym te spowodowane uczuleniem. Pomaga w dotlenieniu skóry oraz przyspiesza jej naturalną regenerację. Dodatkowo wspiera organizm w przyswajaniu innych składników aktywnych. Jakie produkty mają takie szerokie spektrum działania? To produkty z kolagenem.

Kolagen to naturalny składnik występujący w naszym organizmie. Gdy jest go zbyt mało, nasza skóra staje się słabsza, paznokcie bardziej łamliwe a stawy, więzadła i ścięgna są bardziej podatne na kontuzje. O niedoborach omawianego produktu mogą świadczyć problemy z krążeniem i trawieniem czy przewlekły stan zmęczenia. Ale również na naszych stopach szybko zauważymy, że pilnie potrzebne są im kosmetyki kolagenowe. Skóra stóp stanie się bowiem sucha, pomarszczona, pozbawiona witalności. Podpowiadamy, jak jej pomóc.

Produkty kolagenowe dla paznokci i skóry stóp

Gdy paznokcie na Twoich stopach są słabe i łamliwe, a ich łożysko wymaga pilnej regeneracji – wsparciem będzie serum kolagenowe COLLAGEN POWER marki PHARM FOOT. Jest ono w pełni bezpieczne dla użytkownika, dlatego można je stosować także samodzielnie, we własnym domu. Choć oczywiście przy większych problemach z paznokciami stóp – zalecana jest uprzednia konsultacja z podologiem. Powyższe serum z kolagenem nanoś na swoją skórę i paznokcie dwa razy na dzień, za każdym razem delikatnie wmasowując go okrężnymi ruchami.

Warto jednocześnie podkreślić, że jest to serum z dużą zawartością kolagenu, którego zaawansowana formuła została wzbogacona o takie dodatkowe składniki, jak: olejek z drzewa herbacianego, glicerynę, ekstrakt z nagietka oraz oleje makadamia, z drzewa herbacianego, migdałowy oraz arganowy. Dzięki wszystkim tym substancjom regeneracja zmęczonego naskórka oraz zniszczonej płytki paznokcia odbywa się szybciej, odbudowa skóry wokół paznokcia przebiega bezproblemowo, a cała skóra wokół paznokcia jest lepiej odżywiona i  zregenerowana. Warto przy tym podkreślić, że opisywane serum z kolagenem posiada właściwości antymikrobowe i antyseptyczne, przez co wspomaga łagodzenie stanów zapalnych.

Dobre kremy z kolagenem to jedno. Ale gdy potrzebny jest szybki relaks dla skóry stóp, jej odświeżenie i zmiękczenie, wtedy na ratunek przychodzi sól kolagenowa FRESH CRYSTALS marki PHARM FOOT. Jest ona przeznaczona do stosowania w gabinetach podologicznych, jako doskonała forma przygotowania do przeprowadzenia specjalistycznych zabiegów. Jej zalety docenią także osoby z nadpotliwością stóp oraz te, u których ogólna kondycja skóry stóp nie należy do najlepszych.

Podsumowując, krem z naturalnym kolagenem, serum, sól czy maska kolagenowa powinny być naszym towarzyszem zawsze wtedy, gdy chcemy szybko i skutecznie poprawić kondycję skóry i paznokci naszych stóp. To naturalne wsparcie jest bowiem niezwykle efektywne, a zarazem bezpieczne.