Kosmetyki do stóp z kwasem hialuronowym

Jednym z kluczowych składników naszej skóry jest kwas hialuronowy, który określany jest także jako HA oraz hyaluronic acid. Za co on odpowiada? Gdy dochodzi do niedoborów bądź wręcz zaniku powyższego związku organicznego, nasza skóra staje się cienka i przesuszona. Do tego zauważymy zmniejszoną elastyczność skóry. Pomocą w tych dolegliwościach będzie krem z kwasem hialuronowym, który przyniesie szybkie ukojenie i odświeżenie. Zobacz, jakie produkty do stóp z HA przygotowała marka PHARM FOOT.

Kosmetyki z kwasem hialuronowym od PHARM FOOT

Pierwszą propozycją marki PHARM FOOT, jeśli chodzi o preparat z kwasem hialuronowym jest OZONE reBuilder z Linii OZONE OIL. Jest to dobry krem z kwasem hialuronowym, który ma za zadanie pobudzić nasze naturalne tkanki do samodzielnej odbudowy. Dodatkowe działanie kosmetyku to wygładzanie i nawilżanie skóry, dodawanie jej energii, rewitalizowanie oraz zapewnianie ukojenia zmęczonym stopom. Ale to nie wszystko. Gdy potrzebujemy skutecznej ochrony przed bakteriami i mikrobami – powyższy balsam z kwasem hialuronowym i oliwą ozonowaną, również doskonale się sprawdzi.

Preparaty z kwasem hialuronowym marki PHARM FOOT, takie jak OZONE reBUILDER, stosowane są w gabinetach podologicznych, jako forma pielęgnacji po zabiegu. Bez obaw można ich jednak używać także samodzielnie, we własnym domu. Wystarczy, że dokładnie umyjemy i osuszymy stopy, a następnie wmasujemy w nie niewielką ilość kosmetyku. Takie działanie warto powtórzyć dwa razy w ciągu każdego dnia. Błyskawiczne efekty na swojej skórze zauważymy zarówno dzięki kwasowi hialuronowemu, jak i pozostałym składnikom odżywczym zawartym w preparacie. Są to: masło shea, ozonowana oliwa z oliwek, mocznik, masło mango, olej z awokado, pantenol oraz Early Boost.

Zarówno na stopach, jak i dłoniach oraz pozostałych częściach ciała możemy natomiast stosować ochronne masło z kwasem hialuronowym O3CONCENTRATE z Linii OZONE OIL marki PHARM FOOT. By wzmocnić jego dobroczynne działanie, do składu dodano także: masło shea, ozonowaną oliwę z oliwek, masło mango oraz mocznik. Pielęgnujące preparaty z kwasem hialuronowym takie, jak O3CONCENTRATE posiadają duży stopień skoncentrowania składników odżywczych i są przeznaczone do skóry wymagającej nawilżenia, ochrony i odżywienia. Dzięki temu, że są one zarazem skuteczne w działaniu i łagodne dla skóry, można je stosować nawet bezpośrednio po opalaniu czy przeprowadzaniu depilacji. Są to bowiem swego rodzaju maseczki z kwasem hialuronowym sprawiające, że skóra jest wygładzona, nawilżona, odżywiona i zabezpieczona przed niekorzystnym działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.