Linia OZONE OIL & HERBS

łączy dobroczynne działanie OLIWY OZONOWANEJ z siłą ZIÓŁ

EKSTRAKTY I OLEJKI ZIOŁOWE stosowane w kosmetyce pozwalają uporać się z wieloma schorzeniami skóry, dlatego szczególnie cenione są w podologii, gdzie nie brakuje problemów skórnych. Linia OZONE OIL & HERBS – poznaj moc ziół w podologii!

OZONE OIL & HERBS

EKSTRAKTY I OLEJKI ZIOŁOWE stosowane w kosmetyce pozwalają uporać się z wieloma schorzeniami skóry, dlatego szczególnie cenione są w podologii, gdzie nie brakuje problemów skórnych.

ZIOŁA doskonale działają przeciwzapalnie, przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo. Pomagają w leczeniu grzybicy, zmian wywołanych przez wirusy,  alergii, wyprysków, rumienia, egzemy czy liszai. Co więcej, świetnie odżywiają i nawilżają skórę, co wpływa pozytywnie na jej kondycję.

OLIWA OZONOWANA pomaga w przewlekłych problemach skórnych takich, jak łuszczyca, „rybia łuska” czy atopowe zapalenie skóry, ponieważ doskonale nawilża, odżywia oraz regeneruje skórę. Poprawia mikrokrążenie, dotlenia i odżywia komórki. Wycisza stany zapalne oraz tworzy ochronny film, zabija grzyby i wolne rodniki.

Linia OZONE OIL & HERBS – poznaj moc ziół w podologii!