TARKA DO PEDICURE
dwustronna 150/100

ZALECENIA
TARKA DO PEDICURE

 • dwustronna, drewniana, tarka do stóp o gradacji 150 i 100
 • do zabiegów pedicure w salonie oraz w domu
 • może być używana na mokro i na sucho

DZIAŁANIE
TARKA DO PEDICURE

 • powierzchnia o gradacji 100 -skutecznie usuwa popękany i zrogowaciały naskórek
 • powierzchnia o gradacji 150 – wygładza powierzchnię skóry
 • lekka tarka o ergonomicznym kształcie i idealnych parametrach pozwala na uzyskanie gładkich oraz zadbanych stóp

SPOSÓB UŻYCIA
TARKA DO PEDICURE

 • rekomendowane jest stosowanie tarki dla jednej osoby w salonie
 • w zaciszu domowym można stosować tarkę wielokrotnie
 • stosować na sucho lub na mokro
 • można myć i dezynfekować

Zobacz galerię produktu

Sprawdź pozostałe narzędzia

Perfekcyjna tarka do pedicure

Gładkie, zadbane stopy to nasza wizytówka o każdej porze roku, nie tylko latem. By osiągnąć taki efekt należy postawić na regularną pielęgnację dopasowaną do potrzeb skóry w tym obszarze. Jej podstawą będą profesjonalne dermokosmetyki, ale też tarki do stóp PHARM FOOT, które używane co trzy-cztery tygodnie skutecznie pomogą pozbyć się martwego, zrogowaciałego naskórka. Zobacz, jakie dokładnie efekty zapewnia nasza profesjonalna tarka do pięt oraz jak jej prawidłowo używać.

Najlepsza tarka do pięt PHARM FOOT

Lubimy takie produkty, które kryją w sobie więcej niż jedną funkcjonalność. Dlatego też drewniana tarka do stóp PHARM FOOT jest narzędziem dwustronnym, posiadającym warstwy ścierne o dwóch różnych gradacjach. Pierwsza powierzchnia ma gradacją 100 i pomaga w odpowiednim rozprawieniu się z wierzchnimi warstwami zrogowaciałego,  niejednokrotnie bardzo suchego naskórka. Strona druga to natomiast gradacja 150. Dzięki niej doskonale wygładzimy powierzchnię naszej skóry.

Co ważne, powyższego produktu należy używać jako tarka do pięt na sucho. Jednak na podkreślenie zasługuje fakt, że drewniana część bazowa produktu jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci. To samo dotyczy zresztą warstw ściernych. Możemy więc śmiało używać go w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (np. łazienkach). Dodatkowym plusem takiej budowy jest fakt, że ta tarka drewniana do pedicure nadaje się do mycia pod bieżącą wodą i można ją też dezynfekować za pomocą odpowiednich preparatów.

Jak używać tarki do pięt PHARM FOOT? Jeśli korzystasz z niej we własnym domu, do pielęgnacji wyłącznie swoich stóp, produktu możesz używać wielokrotnie. W salonie pedicure pamiętaj natomiast, że jedna tarka powinna służyć wyłącznie jednemu klientowi – tego faktu nie zmieni nawet zdezynfekowanie artykułu. Co do samej pracy opisywanym narzędziem należy podkreślić, że jest ona bardzo komfortowa. Mocna, ergonomicznie ukształtowana rączka z drewna sprawia, że nasza dobra tarka do pięt nie tylko idealnie leży w dłoni, ale też może być mocno dociskana do twardej skóry na stopach.

Czy są jeszcze jakieś zalety, które posiada tarka do stóp PHARM FOOT? Oczywiście! Znajdują się wśród nich:

 • niewielka waga produktu;
 • dołączona specjalna zawieszka ułatwiająca przechowywanie artykułu;
 • wymiary pozwalające na bezproblemowe schowanie w większej kosmetyczce podróżnej.

Podsumowując: jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka tarka do pięt powinna znaleźć się w Twoim salonie pedicure lub domowym kąciku pielęgnacyjnym, ten dwustronny model marki PHARM FOOT będzie właśnie dla Ciebie! Duża skuteczność oraz wygoda pracy sprawiają, że jest ona niezastąpionym towarzyszem dbania o pięty Twoje i Twoich klientów.