28 marca 2023

NOWOŚĆ! Linia OZONE OIL & HERBS

Drogie Salony!

Przedstawiamy Państwu nową linię dermokosmetyków marki PHARM FOOT - Linia OZONE OIL & HERBS. Poznaj moc ziół w podologii!

Najnowsze preparaty podologiczne PHARM FOOT łączą w sobie dobroczynne działanie znanej i skutecznie działającej OLIWY OZONOWANEJ z siłą natury zawartą w ZIOŁACH.

Ekstrakty i olejki ziołowe stosowane w kosmetyce pozwalają uporać się z wieloma schorzeniami skóry, dlatego szczególnie cenione są w podologii, gdzie nie brakuje problemów skórnych. Pomagają w terapii grzybicy, zmian wywołanych przez wirusy i bakterie, alergii, wyprysków, rumienia, egzemy czy liszai. Co więcej, świetnie odżywiają i nawilżają skórę, co wpływa pozytywnie na jej kondycję.

Natura daje nam zioła, a uzyskane z nich ekstrakty i olejki wzbogacają nową Linię OZONE OIL & HERBS. W skład linii wchodzą produkty:

Odkryj dobroczynne działanie OLIWY OZONOWANEJ w połączeniu z siłą ZIÓŁ - zawartych w profesjonalnych dermokosmetykach PHARM FOOT, przeznaczonych do pielęgnacji stóp i paznokci.


PROMOCJA!


Z okazji premiery nowej Linii OZONE OIL & HERBS przygotowaliśmy specjalną PROMOCJĘ!
Wybierz PAKIET MINI lub PAKIET MAXI do profesjonalnych zabiegów podologiocznych w Twoim gabinecie.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa: 28.03. - 27.04.2023r.
Rabaty i promocje nie łączą się.

Zakupów PROMOCJI możecie dokonywać u Dystrybutorów marki PHARM FOOT: https://pharmfoot.com/dystrybutorzy  lub w naszym sklepie on-line dla SALONÓW: https://salonsklep.pharmfoot.pl/pl/c/PAKIETY-PROMOCYJNE-OZONE-OIL-HERBS/169

 Czytaj pozostałe