15 marca 2022

NOWOŚĆ reCONSTRUCTOR. Estetyczna i bezpieczna rekonstrukcja paznokci

Poznajcie NOWOŚĆ od PHARM FOOT – reCONSTRUCTOR Zestaw do rekonstrukcji paznokci w Twoim salonie. Zestaw do wypełniania ubytków paznokcia zawiera: MASĘ z ekstraktem z korzenia piwonii i PŁYN do modelowania masy.

Masa akrylowo żelowa do rekonstrukcji płytki paznokcia:

  • Ekstrakt z korzenia piwonii białej od wieków stosowany jest w medycynie dalekiego wschodu jako środek, działający przeciwzapalnie, a także łagodząco w przypadku dyskomfortu spowodowanego podrażnieniem skóry. Zawarte w ekstrakcie flawonoidy, terpeny i garbniki działają przeciwutleniająco, chronią ważne dla skóry białka przed szkodliwymi wolnymi rodnikami. Poprawiają koloryt i teksturę skóry. Paneonol, kwas galusowy i katechina zawarte w ekstrakcie wykazują działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

Płyn do modelowania masy:

  • Wysokie stężenie alkoholu zawartego w płynie zabezpiecza skórę i paznokcie podczas zabiegu rekonstrukcji przed rozwojem bakterii i grzybów.

PROMOCJA!
Zapraszamy do skorzystania z promocji związanej z wprowadzeniem na rynek NOWEGO zestawu DO REKONSTRUKCJI PAZNOKCI reCONSTRUCTOR.

Do każdego zestawu reCONSTRUCTOR zakupionego wraz z COLLAGEN POWER dodajemy W PREZENCIE - SEPTI STARTER.

  • SEPTI STARTER – niezbędny do dezynfekcji i odświeżenia skóry i paznokci przed wykonaniem rekonstrukcji.
  • COLLAGEN POWER- niezastąpione serum kolagenowe do kuracji okolic okołopaznokciowych (regeneracji łożyska) po wykonanej rekonstrukcji.

Zakupów promocyjnych możecie Państwo dokonywać od 15marca do 5 kwietnia 2022r.

Zapraszamy do naszego sklepu on-line dla SALONÓW:
https://salonsklep.pharmfoot.pl/pl/c/REKONSTRUKCJA-PAZNOKCI/108

Czytaj pozostałe