Materiały do pobrania

Prowadzisz gabinet podologiczny? Masz swój gabinet kosmetyczny świadczący usługi pedicure lub hurtownię kosmetyczną
z preparatami do stóp?

A może po prostu szukasz produktów do domowej pielęgnacji
skóry stóp?

Produkty do stóp PHARM FOOT łączą podologię i strefę beauty, odpowiadając na wymagania oraz potrzeby profesjonalistów, którzy szukają najlepszych preparatów do zabiegów pielęgnacyjnych stóp i paznokci. Poniżej znajdziesz wiele ciekawych materiałów, które pomogą Ci we właściwym wyborze produktów. Wszystkie materiały do pobrania są darmowe i dostępne dla Ciebie w każdej chwili. Zobacz katalog produktów oraz poradniki dotyczące stosowania preparatów dermokosmetcznych PHARM FOOT w terapii problemów stóp. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy ekspertów – rozwijaj się oraz rozszerzaj portfolio swoich usług z PHARM FOOT!

Innowacyjny System
oznaczeń
produktów

Poznaj nasz innowacyjny system oznaczeń produktów PHARM FOOT. Sygnatura umieszczona na każdym preparacie podologicznym PHARM FOOT to wygodny i prosty system, który definiuje przeznaczenie produktów według ich zastosowania w pielęgnacji i podczas zabiegów. Odkryj starannie opracowane produkty do profesjonalnej pielęgnacji stóp podczas wszystkich etapów zabiegu w salonie kosmetycznym lub podologicznym oraz do kontynuacji kuracji w domu. Stworzyliśmy przejrzysty podział na produkty do użytku profesjonalnego (S), domowego (H) oraz do stosowania w domu i w salonie (SH). Cyfra przy monogramie wskazuje natomiast etap zabiegu.

Przewodnik zabiegowy
PHARM FOOT

Przewodnik zabiegowy PHARM FOOT to praktyczny zbiór wskazówek przydatnych w codziennej pracy z produktami PHARM FOOT. Pobierz kompletny przewodnik i przekonaj się, jak w prosty sposób dobrać odpowiedni preparat PHARM FOOT do metod pracy, przeznaczenia, problemu skóry stóp i paznokci oraz do etapu zabiegu – PREP, CARE, TREATMENT. Zobacz, jak stosować profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp oraz paznokci PHARM FOOT podczas pracy w gabinecie kosmetycznym, podologicznym czy w domu.

Najnowszy
katalog produktów

Sprawdź katalog produktów PHARM FOOT do specjalistycznej pielęgnacji skóry stóp i paznokci. Poznaj wszystkie linie preparatów do kuracji podologicznych, dermatologicznych i kosmetycznych – ich właściwości, działanie, sposób użycia oraz składniki aktywne. Odkrywaj produkty PHARM FOOT o wysokiej skuteczności na każdym etapie zabiegu w salonie, a także w domu. Poznaj wszystkie linie produktowe oparte na składnikach aktywnych o działaniu skierowanym na konkretny problem. Dopasuj preparaty do potrzeb stóp i paznokci Klienta.

Karta
Klienta

Pobierz kartę informacyjną PHARM FOOT do prowadzenia dokumentacji zabiegowej klientów gabinetów pedicure i podologicznych. Uzupełniaj w niej dane klienta oraz opisuj informacje zebrane podczas wywiadu podologicznego, a także stwórz kartę zabiegową, w której opiszesz przebieg zabiegu, zaplanujesz kurację, zapiszesz zalecenia i produkty do stosowania w domu.